روند ثبت‌نام و فعال‌سازی حساب کاربری در سایت PayFoin چگونه است؟

برای ثبت‌نام درسایت PayFoin ابتدا فرم ثبت‌نام را از منوی بالای صفحه باز کرده و تکمیل نمایید، سپس ایمیل تأیید برای شما ارسال می‌شود که با کلیک روی لینک موجود در ایمیل، آدرس ایمیل شما تأیید می‌شود و می‌توانید وارد سایت شوید.
چگونه می توانم ارز دیجیتال خود را به شما بفروشم؟

در صفحه اول سایت بخشی برای خرید و فروش ارز دیجیتال قرار داده شده است. شما باید نوع ارز دیجیتال خود را از منوی کشویی بالایی انتخاب کنید. سپس مقدار آن را در کادری که بالای آن با عبارت "میفرستم" مشخص شده است وارد کنید. در منوی کشویی پایین نیز نوع ارزی که تمایل دارید در ازای فروش ارز دیجیتال خود از ما دریافت کنید را انتخاب کرده و در نهایت دکمه "شروع درخواست" را کلیک کنید.
ارز دیجیتال فروشی خود را چگونه باید به حساب شما واریز کنم؟

بعد از طی کردن مراحل ثبت درخواست، شناسه کیف پول ما به شما نمایش داده می شود. شما باید ارز دیجیتال فروشی خود را به کیف پول نمایش داده شده واریز کنید.
ارز دیجیتال خود را به کیف پول شما واریز کرده ام. مرحله بعد چیست؟

شما باید وارد داشبورد شده و در بخش سفارشات، رسید پرداختی خود را آپلود کنید.
ارز دیجیتال به شما فروخته ام. رسید پرداختی را نیز آپلود کرده ام. شما چه موقع پول به حساب من واریز می کنید؟

فوری
چگونه می توانم ارز دیجیتال از شما بخرم؟

به صفحه اول سایت مراجعه کنید. دکمه را یک بار کلیک کنید. از بخش بالایی نوع و میزان ارزی که می خواهید در ازای خرید ارز دیجیتال به ما بپردازید را انتخاب کنید. از منوی کشویی پایین نیز نوع ارز دیجیتال مورد نظر خود را انتخاب کرده و روی دکمه "شروع درخواست" کلیک کنید.