1. بعد از ورود به سایت از قسمت منوی بالای صفحه دکمه "ورود/ثبت نام" را کلیک کنید.
2. در پنجره باز شده ابتدا اطلاعات خود را تکمیل کرده و ثبت نام کنید و سپس از بخش ورود، با استفاده از اطلاعات کاربری خود وارد شوید.
3. در صفحه اول سایت، بخشی برای ثبت درخواست فروش/خرید ارز دیجیتال تعیین شده است. کادر بالایی مربوط به ارزی است که شما به ما می فروشید و کادر پایینی نوع و میزان ارزی است که ما به شما تحویل می دهیم. حالت پیش فرض روی فروش ارز دیجیتال است. برای تغییر نوع معامله به خرید ارز دیجیتال، روی دکمه کلیک کنید. در نهایت پس از مشخص کردن نوع و میزان ارز ارسالی و دریافتی، روی دکمه "شروع درخواست" کلیک کنید.

1.3. نحوه فروش ارز دیجیتال

برای فروش ارز دیجیتال خود، نوع ارز را از منوی کشویی و میزان آن را در کادر بالایی وارد کنید. سپس نوع ارزی که می خواهید در ازای فروش ارز دیجیتال خود از ما دریافت کنید (دلار تتر یا تومان ایران) را از منوی کشویی پایین انتخاب کرده و روی دکمه شروع درخواست کلیک کنید. در پنجره باز شده شما باید کیف پول مشخص شده را شارژ کنید و اطلاعات خود (شماره شبا برای دریافت تومان ایران، و کیف پول برای دریافت دلار تتر) را وارد کرده و سپس دکمه "ثبت" را کلیک کنید.

2.3. نحوه خرید ارز دیجیتال

شما باید از کادر پایینی نوع ارز دیجیتالی که می خواهید خرید کنید را مشخص کنید. اگر کادر پایینی شامل ارزهای دیجیتال نیست، روی دکمه یک بار کلیک کرده و سپس نوع ارز دیجیتال را از منوی کشویی پایینی انتخاب کنید. سپس در منوی کشویی بالایی نوع ارزی که می خواهید در ازای خرید ارز دیجیتال به ما بپردازید را مشخص کرده و میزان خرید خود را در کادر مشخص شده وارد کنید. سپس روی دکمه "شروع درخواست" کلیک کنید. در پنجره باز شده، اطلاعات درخواست شده را وارد کنید. ضمنا شماره حسابی که باید مبلغ خرید خود را به ان واریز کنید از طریق ایمیل به شما اعلام میشود.

4. از منوی بالای صفحه وارد داشبورد خود شده و به بخش سفارشات بروید. در این بخش اطلاعات کامل سفارش خود را می بینید. برای آپلود رسید پرداختی خود روی دکمه "رسید پرداختی" کلیک کرده و در پنجره باز شده، رسید خود را آپلود کنید. سپس به صفحه سفارشات برگشته و دکمه درخواست تسویه. را بزنید. نتیجه بررسی به ایمیل شما ارسال خواهد شد.